Provozní údržbář v nepřetržitém provozu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost dodávající řešení služeb na míru pro oblast technické správy nemovitostí, hledáme nového kandidáta na pozici Provozní údržbář v nepřetržitém provozu.

Náplň práce:

  • pravidelné kontroly technologického vybavení hal (kotelny, VZT, chlazení, MaR)
  • řešení požadavků nájemců a klientů
  • údržba technických zařízení
  • provádění předepsaných testů požárních a vyhrazených zařízení

Požadujeme:

  • SOU - vyučen v oboru elektro
  • platná vyhláška č.50/min §6
  • řidičský průkaz sk.B
  • ochota pracovat v nepřetržitém směnném provozu

Nabízíme:

  • práce na HPP
  • odpovídající mzdové ohodnocení + příplatky za víkendy, noční, svátky
  • čtvrtletní bonusy
  • věrnostní půlroční bonus po 2 letech u společnosti
  • Místo výkonu práce: Praha 9 – Horní Počernice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3594611  Datum zveřejnění: 6.3.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.