Mechanik dílna – Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Modletice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který je oficiálním distributorem strojů a zařízení pro Českou republiku, dodává na český trh širokou škálu stavebních, zemních, zemědělských a důlních strojů amerického výrobce Caterpillar a je také dodavatelem komplexních energetických řešení a systémů od stejnojmenného výrobce, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mechanik dílna – Praha.

Náplň práce:

  • specifikace závad na strojích a návrh jejich řešení
  • provádění opravárenské činnosti dle servisního manuálu a návodu na obsluhu a údržbu stroje
  • komunikace se zákazníkem

Požadujeme:

  • SOU/SŠ technického směru, nejlépe obor opravy stavebních / zemědělských strojů nebo mechanik
  • praxe v oboru oprav těchto strojů nebo na pozici mechanik
  • v případě absolventa je nutné prokázat zájem o práci v tomto oboru
  • ŘP sk.B, výhodou sk.C
  • znalost práce na PC
  • elektro vyhláška 50 výhodou
  • pasivní znalost angličtiny výhodou
  • flexibilita
  • chuť se vzdělávat

Nabízíme:

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • systém benefitů
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • 1.pracovní smlouva na dobu určitou v délce 1 roku
  • firemní autobus z metra Opatov
  • místo výkonu práce: Modletice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce

1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3597611  Datum zveřejnění: 11.3.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.