Obchodní zástupce profesionální nehtové kosmetiky

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je jednou z největších značek na mezinárodním trhu profesionální nehtové kosmetiky, hledáme kandidáta na pozici Obchodní zástupce profesionální nehtové kosmetiky.

Náplň práce:

  • budeš plánovat a pracovat se zákazníky
  • pečovat o naše klienty - obchodní a marketingové akce pro naše zákazníky
  • hledat nové obchodní kontakty – kdy se budují klientské databáze ve svěřeném regionu
  • posilovat pozici na trhu, profesionálně reprezentovat a propagovat produkty naší společnosti
  • analyzovat prodej a analyzovat naše zákazníky
  • budeš zodpovědný za plnění prodejních cílů
  • budeš plánovat rozvoj regionu, sestavovat denní trasy
  • to spojené s jednoduchou administrativou a reportingem
  • budeš zapojený na výstavních a prezentačních akcích
  • tvá práce je různorodá a také samostatná práce v terénu

Hledáme:

  • někoho, kdo se nebojí pracovat v oblasti aktivního prodeje
  • má zkušenosti s přímým prodejem
  • zvládá úspěšné jednání a má přesvědčovací dovednosti
  • je schopný vyhledávat zákazníky, nemá problém navazovat kontakt se všemi typy zákazníků, a to jak přímo, tak i telefonicky
  • zájemce, co bude analyzovat a systematizovat získané informace a plánovat svou práci
  • někoho s aktivním životním postojem, co má chuť se učit nové věci
  • je orientovaný na výsledek, za kterým si půjde
  • je komunikativní, přátelský a má snahu pracovat efektivně
  • zajímá se o kosmetický trh a má v něm znalosti, zkušenosti - výhodou
  • umí pracovat s PC (Outlook, Excel)
  • umí pracovat samostatně a zároveň je týmový hráč

Nabízíme:

  • práci ve stabilní a rychle se rozvíjející mezinárodní společnosti
  • top produkty vysoké kvality pro každodenní práci našich zákazníků
  • podporu obchodního a marketingového týmu
  • zaměstnání na HPP, DPP, DPČ nebo ŽL
  • dobré platové podmínky - fixní mzdu + motivační odměňování a benefity za dosažené výsledky
  • firemní benefity - stravenky, Multisport
  • týden dovolené navíc (4 + 1)
  • bezplatné školení a účast na firemních akcích a konferencích
  • zvýhodněné ceny firemních výrobků
  • místo výkonu práce: různé regiony České republiky nebo Slovenska

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3601126  Datum zveřejnění: 15.3.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.