Personální konzultant/ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme ryze česká personální společnost a na trhu působíme již jedenáctým rokem. Momentálně hledáme nového parťáka/parťačku, která posílí náš HR tým!

Pokud nemáš zkušenosti v personalistice, nevadí. Vše potřebné tě naučíme. Práce máme dost, takže k sobě hledáme pozitivního člověka, co chce pracovat a něco se naučit! Pokud tě baví být v kontaktu s lidmi a svoji práci si dokážeš zorganizovat, tak nám dej vědět.

Jaká by byla tvoje náplň práce?

Našim klientům pomáháme najít ty nejlepší kandidáty na trhu. Tvoje práce by tady spočívala především v aktivním hledání zajímavých kandidátů v databázích a vedením telefonických pohovorů. S tím je samozřejmě spojená práce na počítači a administrativa - tvoření inzerátů, vkládání inzerátů na pracovní portály, sepisování reportů, zasílání e-mailů apod.

Co od tebe očekáváme?

  • SŠ vzdělání
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • znalost práce na PC na uživatelské úrovni
  • zájem o danou oblast
  • dlouhodobou spolupráci

Co ti můžeme nabídnout?

  • práci, která dává smysl a má své výsledky
  • možnost získat praxi a cenné zkušenosti
  • plat, který se skládá z fixu a bonusů
  • firemní akce, které stojí za to
  • stolní fotbálek a firemní turnaje
  • nástup dohodou

Pracovat budeš v moderní podkrovní kanceláři v centru Prahy nedaleko Náměstí Míru. Pokud tě nabídka zaujala, pošli nám svůj životopis a my ti řekneme víc.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3602744  Datum zveřejnění: 18.3.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.