Koordinátor výstavby – optické sítě v telekomunikacích

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, dynamickou a efektivní společnost orientovanou na progresivní telekomunikační technologie zajišťující kompletní projektovou dokumentaci, hledáme nové kandidáty na pozici Koordinátor výstavby – optické sítě v telekomunikacích.

Náplň práce:

  • Spolupráce s dodavateli
  • Řízení projektové dokumentace
  • Technické vypracovávání projektů a investičních záměrů
  • Kontrola projektové dokumentace
  • Řízení přípravy výstavby a jednání se zástupci dotčených organizací
  • Pravidelná práce v terénu, v lokalitě, kde připravujeme optické sítě pro našeho klienta

Požadujeme:

  • Částečná zkušenost a znalost projektování či realizace v telekomunikační oblasti
  • Částečná znalost programu Autocad nebo Microstation (čtení)
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Profesionální, příjemné vystupování
  • Samostatná zodpovědná činnost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní české společnosti, která má dlouhodobé kontrakty na projekci a celkovou výstavbu u klíčových českých investorů
  • Spolupráce na HPP nebo na IČO
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání
  • Home Office (dle dohody), sick day (max 5dní v roce)
  • Možnost použití firemního vozidla k soukromým účelům (dle dohody)
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Nástup: ihned, případně dle dohody
  • Místo výkonu práce: Celá ČR, kancelář Praha 4 - Libuš

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3611398  Datum zveřejnění: 1.3.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.