Vedoucí servisu Jindřichův Hradec

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jindřichův Hradec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se na trhu pohybuje skoro 30 let a působí v oblasti zemědělské, komunální a silniční techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí servisu Jindřichův Hradec.

Náplň práce:

  • vedení pobočky (tým do 10 lidí)
  • obchodní činnost (prodej zemědělské/komunální techniky)

Požadavky:

  • vzdělání technického směru – nejlépe zemědělské techniky
  • znalost problematiky servisu (výhodou - zemědělské techniky a zemědělství)
  • časová flexibilita a stresová odolnost
  • dobré komunikační, organizační a obchodní schopnosti
  • schopnosti vedení malého kolektivu (servisních mechaniků)
  • dobrá znalost práce na PC (servisní administrativa a katalogy)
  • znalost AJ, NJ výhodou
  • řidičský průkaz sk. B, T

Nabízíme:

  • zajímavou práci s prémiovými značkami v perspektivní společnosti
  • kvalitní zázemí pobočky a dobrý kolektiv
  • motivační finanční ohodnocení
  • služební vozidlo i pro soukromé účely
  • služební telefon
  • PC i pro soukromé použití
  • početné zaměstnanecké výhody
  • možnost pracovního a odborného růstu
  • pobočka Jindřichův Hradec

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3620549  Datum zveřejnění: 13.3.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.