Referent státní správy v patentovém oboru - elektroinženýr

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, ústřední orgán státní správy, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Referent státní správy v patentovém oboru - elektroinženýr.

Náplň práce:

  • Vyhodnocování novosti a vynálezecké činnosti řešení přihlášených k ochraně patentem v oboru elektro a vynálezů implementovaných počítačem
  • Vedení správního řízení s přihlašovateli

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu se zaměřením elektro
  • Znalost anglického jazyka v rozsahu alespoň 1. stupně
  • Znalost českého jazyka, schopnost písemné i osobní komunikace

Nabízíme:

  • 13. platová třída + osobní příplatek + mimořádné odměny
  • Místo výkonu práce: Praha 6 – Dejvice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3624720  Datum zveřejnění: 19.3.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.