Servisní technik v oboru tepelných čerpadel

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost působící na trhu od roku 2004 a zabývající se prodejem, dodávkou a instalací tepelných čerpadel, hledáme vhodné uchazeče na pozici Servisního technika v oboru tepelných čerpadel.

Požadujeme:

  • Minimálně vyučení v oboru elektro nebo instalatér/topenář
  • Vyhláška 50 § 6 - výhodou
  • Praxe v oboru instalatér/topenář – výhodou
  • Zkušenosti s tepelnými čerpadly - výhodou
  • Znalost základní práce s PC
  • Řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:

  • Provádění servisu a oprav tepelných čerpadel v Praze a Středních Čechách

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Dobré platové ohodnocení
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Služební automobil
  • Benefity (Stravenky, Prodloužená dovolená a další)
  • Pravidelná školení
  • Místo výkonu práce v Praze a Středních Čechách

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3624724  Datum zveřejnění: 19.3.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.