Kalkulant/Přípravář

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
České Budějovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou stavební firmu s více než šedesátiletou tradicí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Kalkulant/Přípravář.

Náplň práce:

Oblast kalkulací:

  • sestavování kalkulace nákladů a kalkulačních podkladů pro stanovení ceny za výrobky, výkony, práce a služby, sestávajících z různorodých nákladových položek pomocí rozpočtových programů
  • vytváření kalkulace nákladů ojedinělé výroby, výkonů, prací nebo služeb (např. technologických komplexů, stavebních investic, rozsáhlých projektů, konstrukcí apod.)
  • srovnávání jednotlivé výrobní technologie, druhů výrob a provozů a nákladových rozborů nových technologií
  • stanovování základny pro výpočty cen
  • spolupráce při průběhu změnového řízení
  • samostatné zpracování a zajišťování kompletaci nabídek malého rozsahu

Oblast přípravy:

  • zkušenosti s pozemními stavbami
  • zajišťování výrobní přípravy stavební zakázky
  • podílení se na tvorbě technických postupů prací
  • zabezpečování komplexní výrobní přípravy stavby v souladu s projektovou dokumentací
  • spolupráce při tvorbě časového plánu stavby
  • příprava výběru subdodavatelů a zpracování podkladů pro uzavření smluvních vztahů se subdodavateli

Požadujeme:

  • vzdělání: VŠ/SŠ s maturitou stavebního směru
  • praxe: min. 2 roky ve stavebnictví
  • jazyky: čeština
  • práce na PC (MS Office – Word, Excel)
  • znalost SW na rozpočty a kalkulace (KROS), BUILDpower
  • samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • 3 dny zdravotního volna ročně
  • preventivní onkologické prohlídky
  • očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě
  • možnost využití firemních rekreačních zařízení
  • možnost čerpání bezúročných půjček aj.
  • místo výkonu práce – České Budějovice (stavby v ČR)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3626368  Datum zveřejnění: 21.3.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.