Senior obchodník/Account Manager pro podnikové IS

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která patří mezi nejvýznamnější partnery Microsoft Dynamics a zákazníkům nabízím kromě standardního informačního systému také několik specializovaných oborových řešení pro segmenty výroby, distribuce, projektového řízení a služeb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior obchodník/Account Manager pro podnikové informační systémy.

Náplň práce:

  • akvizice nových obchodních příležitostí v ČR i v zahraničí,
  • komplexní řízení obchodních případů - vedení obchodních jednání a odpovědnost za jejich průběh, zajištění a organizace prezentací, tvorba nabídek, spolupráce s týmem konzultantů a projektových manažerů
  • prodej informačních systémů Microsoft Dynamics 365, SharePoint atd.
  • distribuce produktových novinek mezi stávající zákazníky a prezentace nových aplikací
  • budování a udržování vztahů se stávajícími zákazníky,
  • možnost zapojení se do projektů celosvětové distribuce vlastních aplikací.

Požadujeme:

  • kvalitní komunikační schopnosti, umění jednat s lidmi na úrovni vrcholového managementu,
  • praxe na obdobné pozici min. 5 let – prodej služeb, dlouhý obchodní proces,
  • znalosti procesů a prostředí ve středně velkých a velkých společnostech
  • samostatnost a odpovědnost za svěřené úkoly
  • výhodou znalost obecné problematiky informačních systémů (ERP, DMS, APS,..)
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni,
  • řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • zajímavou práci v dynamicky se rozvíjejícím oboru,
  • práci v kreativním kolektivu s inovativním přístupem,
  • odpovídající platové ohodnocení – třísložková mzda,
  • potenciál osobního růstu a rozšíření odborných znalostí z různorodých odvětví,
  • intenzivní spolupráce a komunikace s výrobci (Microsoft)
  • služební auto i k osobnímu užití, účast na konferencích, ActivePass, možnost občasného home-office, jazykové vzdělávání, dny dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění a penzijní spoření
  • místo výkonu práce: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3629379  Datum zveřejnění: 26.3.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.