Bankovní specialista/ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje bankovní služby, hledáme vhodného kandidáta na pozici Bankovní specialista/ka.

Jaká bude vaše role?

  • Poskytovat informace o bankovních produktech a službách klientům
  • Provádět pokladní operace – příjem a výdej hotovosti, směnárenské operace
  • Vytvářet smluvní dokumentaci
  • Evidovat data v systémech
  • Vést administrativu spojenou s bankovními produkty

Co od vás očekáváme?

  • Zájem pracovat v bankovnictví, praxe s hotovostí výhodou
  • Základní orientaci v bankovních produktech a systémech
  • Zájem naučit se služby a produkty klienta, avšak nejedná se o prodej služeb a produktů
  • Vůli hledat řešení na míru pro naše klienty
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Stabilní bankovní zázemí
  • Výbornou dostupnost kanceláře v blízkosti stanice metra „A“
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Další zaměstnanecké výhody - příspěvek na sport či kulturu, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, dny osobního volna a mnoho dalších
  • Místo výkonu práce: Praha 6 - Dejvice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3632083  Datum zveřejnění: 29.3.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.