Supply chain manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Lipník nad Bečvou, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se potravinami bez masa a konzervačních látek, hledáme vhodné kandidáty na pozici SUPPLY CHAIN MANAGER.

Náplň práce:

  • Dohled nad stavy skladů a dokumentací
  • Koordinace a zpracování objednávek odběratelů a denní komunikace se zákazníky ohledně objednávek
  • Dohled nad plánováním poptávek, nákupem a řízením zásob výrobních a pomocných materiálů
  • Dohled nad správným zadáváním dat celé logistiky do interního systému ERP (klíčový uživatel pro systém logistiky a výroby)
  • Vedení týmů podpory výroby a logistiky (do 10-ti osob)
  • Úzká spolupráce s výrobou a s dalšími odděleními (prodej, kvalita, finance)

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Znalosti v oblasti logistiky, výroby, moderních skladových postupů a metod a nástrojů pro správu skladu
  • Platný potravinářský průkaz
  • Min. 3 roky zkušeností s řízením skladu, nejlépe ve výrobním závodě (potravinářském, kosmetickém nebo farmaceutickém)
  • Znalost Ms Office (advanced Excel)
  • Znalost některého ze skladových programů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (alespoň B2)
  • Polský jazyk - základní úroveň - výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B - výhodou
  • Komunikativnost, flexibilita, pečlivost, samostatnost a svědomitost
  • Velmi dobré organizační schopnosti
  • Schopnost vedení týmu

Nabízíme:

  • Práci na HPP v rostoucí společnosti
  • Možnost práce i na částečný úvazek
  • Širokou náplň práce
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Samostatnou organizaci práce
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Lipník nad Bečvou

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3646164  Datum zveřejnění: 16.4.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.