Advokátní koncipient/ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, prestižní advokátní kancelář, hledáme zajímavého kandidáta/-ku na pozici: Advokátní koncipient/ka.

Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy.

Náplň práce:

  • Zpracování pestré právní agendy z mnoha oblastí práva
  • Tvorba právních analýz
  • Tvorba a kontrola právních dokumentů
  • Komunikace s tuzemskými a zahraničními klienty
  • Zastupování klientů v soudních, rozhodčích i mediačních řízeních

Požadujeme:

  • Ukončenou/ téměř ukončenou právnickou fakultu v ČR
  • Znalost anglického jazyka na dobré úrovni (osobní či telefonická komunikace se zahraničními klienty, práce s dokumenty), další světový jazyk výhodou
  • Schopnost analyzovat nastalé situace a najít vhodná řešení
  • Časovou flexibilitu
  • Schopnost samostatného uvažování i týmové spolupráce

Nabízíme:

  • Zajímavou pracovní příležitost v rostoucí česko-slovenské advokátní kanceláři a v přátelském kolektivu kolegů, kde si všichni tykají a vzájemně se podporují
  • Práci, která má smysl a pomáhá firemním klientům
  • Zajímavé, právně komplikované projekty
  • Pravidelnou zpětnou vazbu od ostatních členů týmu a další profesní rozvoj podporovaný firemním know-how oddělením
  • Dlouhodobou spolupráci s možností pokračovat na pozici advokát/ka
  • Možnost pravidelné účasti na odborných seminářích významných českých akademiků v rámci firemní akademie
  • Zajímavé finanční ohodnocení s možností dalšího růstu, propracovaný systém benefitů
  • Nástup možný ihned/ dohodou
  • Moderní kanceláře na Praze 1

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3650511  Datum zveřejnění: 24.4.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.