System Engineer - Network Operations

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost patřící mezi největší dodavatele informačních technologií a s 20 lety zkušeností v oblasti Cisco, NetApp a Meraki, hledáme vhodného kandidáta na pozici System Engineer - Network Operations.

Náplň práce:

  • Testování, příprava síťových produktů, spolupráce na kompletaci dodávek s logistickým oddělením
  • Poprodejní podpora zákazníků - řešení technických problémů v rámci ServiceDesku, servisní zásahy, instalace a implementace síťových zařízení u zákazníka
  • Příprava laboratorních úloh pro školení
  • Správa Cisco majetku společnosti
  • Pochopení potřeb zákazníků a na jejich základě zajištění technické spolupráce s obchodním oddělením, součinnost s team leaderem Network Opertions
  • Spolupráce na zlepšování kvality služby zákazníkovi
  • Výpomoc s IT společnosti
  • V pravidelných obdobích vykonávání práce operátora Network Operations Center v servisní pohotovosti (z domova)

Výhledově po zapracování:

  • Presales engineer – výpomoc obchodu při sjednávání nových obchodních případů v oblasti managed services
  • Dedikovaný technik pro vybrané VIP zákazníky
  • Školitel Cisco kurzů + příprava laboratorních úloh pro školení
  • Technický support zákazníků - poprodejní podpora zákazníků (řešení složitějších technických ticketů, zajišťování komunikace s Cisco TAC)
  • Servisní technik – držení servisních pohotovostí a troubleshooting incidentů s vysokou prioritou

Požadujeme:

  • SŠ technického směru - pozice je vhodná pro absolventy
  • Vhodné pro absolventy
  • ŘP skup. B - aktivní řidič
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Znalost českého jazyka na úrovni rodilý mluvčí, znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni

Nabízíme:

  • Vysokou míru flexibility
  • Zázemí významné společnosti
  • Zajímavou a aktivní práci
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Odpovídající platové podmínky a motivující bonusový systém
  • Systém zaměstnaneckých benefitů (stravenky, kurz angličtiny, příspěvek na dopravu, multi sport poukázky, sick days aj.)
  • Místo pracoviště: Praha 8

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3654592  Datum zveřejnění: 29.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.