Právnička/Právník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, hlavní koncepční pracoviště hl. m. Prahy v oblasti architektury, urbanismu, rozvoje, tvorby a správy města, hledáme vhodného kandidáta na pozici Právnička/Právník.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru Právo
  • znalost zákona č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách, zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon) výhodou
  • vítána praxe ve veřejných zakázkách, zejména se zadáváním soutěží o návrh
  • znalost práce na PC (zejména MS Office)
  • schopnost práce s právními informačními systémy
  • výhodou znalost AJ
  • velmi dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu, pečlivost, komunikační schopnosti

Náplň práce:

  • komplexní zajišťování právní agendy organizace
  • zajišťování obchodní agendy, zejm. příprava a vyhotovování smluv
  • poskytování právní podpory (metodická a konzultační činnost) při zadávání veřejných zakázek
  • poskytování právní podpory v agendě územního plánování
  • tvorba vnitřních předpisů

Platové ohodnocení

  • platový tarif (dle délky praxe) podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, osobní ohodnocení, čtvrtletní odměny

Nabízíme

  • práci na plný úvazek
  • prostor pro kariérní a osobnostní růst
  • možnost odborného vzdělávání formou školení, kurzů a zahraničních cest
  • pět týdnů dovolené
  • mimořádné placené indispoziční volno (sick day)
  • další zaměstnanecké výhody
  • možnost nastoupit ihned
  • místo výkonu práce: Praha 2 - Karlovo náměstí

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3656223  Datum zveřejnění: 30.4.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.