Právník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, ústřední orgán státní správy České republiky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Právníka.

Náplň práce:

  • tvorba nebo komplexní posuzování návrhů právních předpisů s celostátní působností nebo předpisů Evropské unie, analýza právního a skutkového stavu, zhodnocování nezbytnosti změny právního stavu, změny rozsahu právní regulace, souladu s dalšími právními předpisy, mezinárodními smlouvami a s právem Evropské unie
  • samostatné zpracování odborných stanovisek v rámci připomínkového řízení a sledování celého legislativního procesu u přidělených spisů
  • výkon komplexních právních činností v celém oboru služby úřadu, vypracovávání zásadních právních výkladů a stanovisek, stanovování obecných postupů aplikace právních předpisů včetně řešení věcně a právně složitých případů
  • vedení správních řízení podle zákona 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím
  • poskytování právní podpory věcně příslušným útvarům, výběrovým a hodnotitelským komisím v rámci výběrových řízení

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání - právnická fakulta v ČR
  • uživatelská znalost práce na PC
  • týmový hráč/schopnost samostatné práce
  • pečlivost, smysl pro detail

Nabízíme:

  • získání jedinečných zkušeností při realizaci projektu Sčítání lidu, domů a bytů 2021
  • pozice vhodná i pro absolventy
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (pružná pracovní doba, stravování, příspěvky na kulturu a tělovýchovu, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, 5 dní sick-days)
  • přátelský kolektiv, pečlivé zaškolení
  • nástup možný ihned, případně dohodou
  • místo výkonu práce: Praha 10

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3668875  Datum zveřejnění: 15.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.