Technik přípravy pro divizi Slaboproudé systémy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí zabezpečovací technologie, poskytuje jejich kompletní dodávky a jejich následný servis, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technik přípravy pro divizi Slaboproudé systémy.

Popis činnosti:

  • příprava nabídek a rozpočtů dle zadání zákazníků (veřejná správa a privátní investoři) a obchodních manažerů
  • zpracování technické a cenové části nabídek, soupisky materiálu a prací
  • komunikace se zákazníkem a dodavateli (objednávání materiálu, reklamace, zápůjčky apod.)
  • spolupráce s projektanty a realizačními pracovníky
  • práce v systému SAP
  • naskladňování a výdej materiálu

Klíčové kompetence:

  • pečlivost a vstřícnost
  • zájem o studium nových slaboproudých a bezpečnostních technologií
  • komunikační schopností a vyjednávací dovednost
  • odolnost vůči stresu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro slaboproud obecně
  • zájem a vysoké pracovní nasazení
  • dobrou znalost práce na PC (MS Office na pokročilé úrovni, AutoCAD)
  • samostatnost, spolehlivost
  • bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)
  • základní znalost AJ

Výhodou:

  • absolvent SŠ/VŠ v oboru elektro - bezpečnostní systémy
  • i menší praxe na obdobné pozici
  • vyhláška č.50 zákona 1978 Sb., § 6 a vyšší
  • dobrý přehled ve slaboproudých a bezpečnostních systémech: EZS, EPS, CCTV, ACS, strukturovaná kabeláž
  • praxi v systému SAP
  • orientace v technické dokumentaci
  • komunikativní znalost AJ
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • dynamickou a odpovědnou práci na zajímavých projektech na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • výbornou příležitost pro osobní a profesní růst
  • moderní pracovní prostředí
  • kvalitní technické zázemí, intenzivní péči během zkušební doby a zaškolení
  • benefity: vzdělávání (odborná školení, AJ), pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, pitný režim, SICK-TIME, SIM-karta, slevy na firemní produkty a služby aj.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3672658  Datum zveřejnění: 20.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.