Project manager TZB / speciální aplikace vzduchotechniky

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je odborníkem v oblasti klimatizace, větrání, slunolamů a systémů pro odvod tepla a kouře, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Project manager TZB / speciální aplikace vzduchotechniky.

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky a subdodavateli, obchodní a technická podpora projektů TZB
  • Příprava projektů a realizací, technické konzultace
  • Zpracování podkladů pro realizaci zakázek

Požadavky:

  • Ideálně SŠ (praxe)/VŠ technického směru (stavební, strojní, případně elektro), zaměření TZB výhodou, může být absolvent – kompletně zaškolíme
  • AJ nebo NJ na mírně pokročilé úrovni
  • Technické myšlení, spolehlivost, samostatnost, ochota učit se, zodpovědnost, pečlivost, smysl pro týmovou práci
  • Práce s MS Office (Word, Excel), pokročilý ACAD, základy Revit výhodou

Nabízíme:

  • Práci v mezinárodní společnosti, pravidelná školení v zahraničí, perspektivní práci v mladém kolektivu
  • Pracoviště v moderní klimatizované administrativní budově s dobrou dopravní dostupností
  • Nástupní plat v závislosti na kvalifikaci a předchozí praxi
  • Roční odměny, možnosti dalšího odborného vzdělávání, příspěvek na stravenky, firemní výuka AJ s rodilým mluvčím, mobilní telefon
  • Dny dovolené navíc, firemní akce, věrnostní odměny
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce: Praha 5 – Smíchov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3674242  Datum zveřejnění: 21.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.