Business/Finance Controller s AJ

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Renomovaná zahraniční společnost působící v oblasti ohřevu vody a obnovitelných zdrojů energie hledá do svého kolektivu nového kolegu/kolegyni na pozici Business/Finance Controller s AJ - Praha.

Pracovní náplň pozice:

  • Dohlíží na daňovou a účetní problematiku dceřiných společností CZ, SK, PL, HU
  • Pomáhá managementu jmenovaných dceřiných společností s jejich finanční analýzou s cílem zlepšit ziskovost společnosti v rámci východní Evropy
  • Úzce spolupracuje s managementem mateřské firmy
  • Vytváří plány, rozpočty a finanční analýzy
  • Vytváří a zavádí nové kontrolingové procesy a systémy
  • Připravuje a řídí finanční a kontrolingové projekty
  • Zodpovídá za včasné zpracování a vyhodnocení finančních ukazatelů a jejich pravidelný reporting s komentáři a návrhy na opatření
  • Poskytuje ad-hoc provozní reporty a analýzy

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe v oblasti financí a kontrolingu
  • Perfektní znalost AJ slovem i písmem
  • Znalost NJ výhodou
  • Výborná znalost MS Office (zejména MS Excel, Outlook, Power Point)
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Analytické myšlení, pečlivost, důslednost
  • Nástup ihned/dle domluvy

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Systém firemních benefitů
  • Telefon, notebook
  • Místo pracoviště v novém sídle české pobočky: v Praze 8-Chabrech

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3677072  Datum zveřejnění: 24.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.