Inovační informátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na vývoj aplikací, hledáme na pozici Inovační informátor vhodné uchazeče se zájmem o dění v oblastech Smart technologií, Internet of Things (IoT), Průmysl 4.0, Smart city, Automotive, apod.

Náplň práce:

  • Přehled a znalost v oblastech IoT, Průmysl 4.0, Smart City, mobilní technika, komunikace, Automotive, Umělá inteligence, strojové učení, apod.
  • Vyhledávání novinek a zajímavých technologií v těchto oblastech
  • Reportování nalezených novinek

Požadujeme:

  • Aktivní přístup a ochotu se učit nové věci
  • Komunikativnost, kreativnost a hravost

Co nabízíme:

  • Částečný úvazek, s následnou možností přechod na plný úvazek
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Klouzavou pracovní dobu, home-office
  • Místo výkonu práce: Praha 9

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3680396  Datum zveřejnění: 28.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.