Personální konzultant/ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme ryze česká personální společnost a na trhu působíme již jedenáctým rokem. Momentálně hledáme nového parťáka/parťačku, která posílí náš HR tým!

Pokud nemáš zkušenosti v personalistice, nevadí. Vše potřebné tě naučíme. Práce máme dost, takže k sobě hledáme pozitivního člověka, co chce pracovat a něco se naučit! Pokud tě baví být v kontaktu s lidmi a svoji práci si dokážeš zorganizovat, tak nám dej vědět.

Jaká by byla tvoje náplň práce?

Našim klientům pomáháme najít ty nejlepší kandidáty na trhu. Tvoje práce by tady spočívala především v aktivním hledání zajímavých kandidátů v databázích a vedením telefonických pohovorů. S tím je samozřejmě spojená práce na počítači a administrativa - tvoření inzerátů, vkládání inzerátů na pracovní portály, sepisování reportů, zasílání e-mailů apod.

Co od tebe očekáváme?

  • dlouhodobou spolupráci
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • znalost práce na PC na uživatelské úrovni
  • zájem o danou oblast

Pokud jsi student/ka a potřebuješ skloubit školu s prací, rádi ti vyjdeme vstříc. Potřebujeme však, abys pracovala minimálně 2,5 dne v týdnu. Čím více, tím lépe.

Co ti můžeme nabídnout?

  • práci, která dává smysl a má své výsledky
  • možnost získat praxi a cenné zkušenosti
  • plánovat si svoji docházku dle tvých časových možností na týden dopředu
  • plat, který se skládá z fixu a bonusů
  • firemní akce, které stojí za to
  • stolní fotbálek a firemní turnaje
  • nástup dohodou

Pracovat budeš v moderní podkrovní kanceláři v centru Prahy nedaleko Náměstí Míru. Pokud tě nabídka zaujala, pošli nám svůj životopis a my ti řekneme víc.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3681432  Datum zveřejnění: 29.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.