Pracovník pro montážní a seřizovací práce elektro

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se automatizací a informačními technologiemi pro výrobní zařízení ve výrobním průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Pracovník pro montážní a seřizovací práce elektro.

Náplň práce:

  • Práce při realizaci zakázek v oblasti automatizace v zahraničí (převážně Německo)
  • Zapojování a stavba rozvaděčů
  • Montáž kabelových žlabů, montáž elektrických zařízení a pokládka kabelového vedení
  • Příprava materiálu, stříhání a odizolování vodičů
  • Zhotovování jednoduchých sestav
  • Kontrola dle technické dokumentace
  • Provádění oprav, údržby, seřizování systémů elektroniky
  • Měření a vyhodnocování parametrů elektronických zařízení
  • Vedení příslušné provozní dokumentace

Požadujeme:

  • Minimálně vyučení
  • Praxi na pozici elektromechanik, příp. pomocný elektromechanik
  • Znalost v oboru montážních a seřizovacích prací - elektro
  • Zkušenost s prací v Německu - výhodou
  • Německý, popřípadě anglický jazyk - výhodou
  • Platná vyhláška č.50/1978 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice - výhodou
  • ŘP sk. B - výhodou

Nabízíme:

  • Práci na IČO nebo HPP v silné společnosti s více než 20 lety na trhu průmyslové automatizace
  • Platové ohodnocení dle zkušeností a typu zakázky
  • Diety (u HPP)
  • Služební mobilní telefon
  • Služební vůz
  • Kompletní pracovní vybavení a oblečení (HPP)
  • Koncoroční bonusy dle vlastních výkonů a zisků firmy (u HPP)
  • Nástup možný ihned
  • Pracoviště: Žďár nad Sázavou
  • Místo výkonu práce: Německo

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání pís

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3681437  Datum zveřejnění: 29.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.