Rozpočtář/Přípravář – dopravní stavby - Praha 4

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na výstavbu, opravy a rekonstrukce inženýrských sítí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Rozpočtář/Přípravář – dopravní stavby.

Náplň práce:

  • vytváření obchodní části nabídek do výběrových řízení
  • příprava rozpočtu v požadovaném formátu (zpravidla Kros plus; ceníky ÚRS)
  • kompletace nabídek, obstarávání podkladů - obchodní příprava
  • vytvoření nákladové ceny
  • prohlídka stavby
  • komunikace se subdodavateli a se zadavateli stavebních poptávek
  • spolupráce při tvorbě výrobní technické dokumentace
  • podpora týmu hlavního stavbyvedoucího, spolupráce s investorem a projektantem
  • kontrola harmonogramu projektu
  • příprava podkladů pro fakturaci a komunikace s dodavateli

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • svědomitý a pečlivý přístup
  • velmi dobrá znalost MS Office, znalosti rozpočtových programů pro stavebnictví – ideálně Kros plus, AutoCad výhodou
  • zkušenosti s kalkulacemi ceny a přípravou rozpočtů dopravních staveb
  • pokročilá znalost práce s PC (Excel)

Nabízíme:

  • přátelský kolektiv, lidský přístup
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • stabilní zázemí a jistotu úspěšné stavební společnosti, více než 20 let na trhu
  • pracovní doba pondělí – čtvrtek 7.00 - 16.15 a v pátek do 14.30
  • benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 110,- Kč, příspěvek na penzijní připojištění, vánoční odměny, odměny při životních jubileích, firemní akce - teambuildingy, večírky, sportovní vyžití (beachvolleyball, karta Multisport), mobilní telefon, výhodné zaměstnanecké tarify pro rodinu
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • pracoviště Praha 4 - Modřany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3681438  Datum zveřejnění: 29.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.