Technik (revizní/provozní/servisní)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je přední světový poskytovatel facility služeb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik (revizní/provozní/servisní).

Požadujeme:

  • Vyučení technického směru – elektro
  • Základní IT gramotnost (MS Excel, MS Internet Explorer)
  • Praxe v oboru TSB min. 2 roky
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 9 (možno i nižší)
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Ochota cestovat
  • Všestrannou manuální zručnost

Náplň práce:

  • Provádění údržby na svěřených areálech
  • Pravidelné kontroly vybraných zařízení

Nabízíme:

  • HPP smlouvu na dobu určitou, po roce na dobu neurčitou
  • Stabilní místo v mezinárodní společnosti
  • Příspěvek na stravování formou stravenek
  • Zajištění MultiSport Karty
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3683651  Datum zveřejnění: 31.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.