Rozpočtář / Přípravář – dopravní stavby - Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou stavební společnost s dlouholetou tradicí, která působí jako generální dodavatel inženýrských a pozemních staveb na území ČR, hledáme zajímavého kandidáta na pozici Rozpočtář / Přípravář – dopravní stavby - Praha.

Pozice je vhodná jak pro zkušené, tak i méně zkušené kandidáty (absolventy), kteří se chtějí v této oblasti realizovat. Pokud Vás dopravní stavby zajímají, budeme rádi za Váš kontakt.

Náplň práce:

  • vytváření obchodní části nabídek do výběrových řízení
  • příprava rozpočtu v požadovaném formátu (zpravidla ASPE, EXCEL)
  • kompletace nabídek, obstarávání podkladů - obchodní příprava (znalost prostředí železničních staveb výhodou)
  • vytvoření nákladové ceny
  • prohlídka stavby
  • komunikace se subdodavateli a se zadavateli stavebních poptávek
  • spolupráce při tvorbě výrobní technické dokumentace
  • podpora týmu hlavního stavbyvedoucího, spolupráce s investorem a projektantem
  • kontrola harmonogramu projektu
  • příprava podkladů pro fakturaci a komunikace s dodavateli

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s kalkulacemi ceny a přípravou rozpočtů dopraví staveb výhodou, nikoliv podmínkou
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office), znalost některého z rozpočtových programů pro stavebnictví výhodou
  • Svědomitý a pečlivý přístup

Nabízíme:

  • Práce a dlouhodobou perspektivu v silné stavební společnosti
  • Velmi dobré technické a sociální zázemí
  • Finanční ohodnocení dle kvalifikace a zkušeností
  • Roční valorizace platu dle výše inflace
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování – stravenky
  • Vzdělávání, jazykové kurzy, sociální zázemí
  • Notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Nástup možný dohodou
  • Kanceláře: Praha 10

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3691396  Datum zveřejnění: 11.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.