Pracovník logistického místa

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 - 31 000 Kč/měsíc18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, specialistu na řízení oběhu finanční hotovosti ve společnosti, jako profesionální zpracovatel hotovosti a cenin, který získal vedoucí postavení na českém trhu i po celém světě a který v současné době zaměstnává více než 700 pracovníků na 13 místech v České republice a na Slovensku, hledáme vhodné kandidáty na pozici Pracovníka logistického místa.

Náplň práce:

Načítání zásilek

  • kontrola a zpracování zásilek pomocí čtecího zařízení k načítání kódů v souladu s interními postupy
  • vedení stanovené dokumentace
  • noční směna /od 21:00 hod do 5:00 hod /
  • 1x měsíčně SO+NE

Třídění zásilek

  • třídění zásilek v souladu s interními postupy
  • odpolední směna /od 14:00 hod. – do 20:00 – 22:00 hod./

Pokladna

  • kontrola a zpracování zásilek hotovosti pomocí strojů na zpracování hotovosti dle stanovených postupů
  • důsledné a pečlivé vedení stanovené dokumentace
  • odpolední směna /od 14:00 hod./
  • noční směna /od 22:00 hod./

Příjem a výdej

  • příjem a výdej zásilek jednotlivým osádkám přepravních vozidel dle stanovených postupů
  • kontrola dokladů, které souvisí s předáváním a přebíráním zásilek
  • načítání do systému
  • denní směna /od 07:00 hod. – do 19:00 hod./
  • noční směna /od 19:00 hod. – do 7:00 hod./

Požadujeme:

  • min. základní vzdělání
  • čistý trestní rejstřík
  • zkušenost s prací s hotovostí je výhodou
  • pečlivost a spolehlivost

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci ve stabilní nadnárodní společnosti na HPP, zkrácený pracovní úvazek nebo DPČ/DPP
  • příjemné pracovní prostředí
  • vhodné pro muže, ženy i důchodce
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 4 týdny dovolené + 1 týden BENEFIT DNY
  • mzda 18 000,-Kč – 31 000,-Kč (dle pracovního zařazení)
  • možnost přesčasové práce
  • odměna za doporučení nového zaměstnance 10 000,-Kč
  • stravenky v hodnotě 110,-Kč / den
  • ošatné – 500,-Kč / měsíc
  • volnočasové benefity formou Cafeterie
  • benefit – sleva na pohonné hmoty
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • místo výkonu práce: PRAHA

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3691698  Datum zveřejnění: 11.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18 000 - 31 000 Kč/měsíc18000 Kč/měsíc