Vývojář Java

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
70 000 - 140 000 Kč/měsíc70000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta společnost, která je zaměřená na vývoj software na zakázku a na pronájem špičkových ICT specialistů, hledáme kandidáta na pozici Vývojář Java.

Požadavky na vzdělání a praxi:

  • VŠ/SŠ vzdělání v oblasti IT případně delší praxe v IT
  • Minimálně 1 rok praxe a komerční zkušenosti ve vývoji v Java

Požadované znalosti:

  • Angličtina – komunikativní znalost výhodou (pasivní znalost je minimum)
  • Čeština – schopnost rozumět (není nutný písemný i ústní projev)
  • J2EE – min. 1 rok praktických zkušeností
  • Spring – min. základní znalosti
  • WebServices & XML – dobré znalosti
  • MS Office – velmi dobrá znalost

Další požadavky:

  • Výborné komunikační schopnosti
  • Schopnost řídit se sám
  • Schopnost rychle se učit
  • Schopnost řídit kvalitu svojí práce
  • Analytické schopnosti řešení problémů
  • Týmový hráč
  • Vysoká flexibilita

Úspěšným kandidátům nabízíme:

  • Práce ve stabilizovaném týmu špičkových odborníků – možnost rychlého odborného růstu
  • Přístup k nejnovějším technologiím
  • Možnost práce na HPP nebo na kontrakt (po čase i možnost home office)
  • Měsíční příjem až 140.000 Kč dle splnění kvalifikačních kritérií
  • Práci v dynamickém týmu
  • Práci v agilních týmech
  • Velký osobnostní rozvoj
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Místo výkonu práce Praha 8
  • Nástup dohodou

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3693762  Datum zveřejnění: 13.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 70 000 - 140 000 Kč/měsíc70000 Kč/měsíc