Hlavní účetní - Praha východ

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Měšice
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá dodáváním, prodejem a servisem plechotvářecích strojů a na českém trhu působí již 20 let, hledáme vhodné kandidáty na pozici Hlavní účetní - Praha východ.

Náplň práce:

  • Zpracování mezd pro cca 20 zaměstnanců
  • Faktury přijaté a vydané – 100/měsíc
  • Zpracování přiznání k DPH, výkazů Intrastatu a další ad hoc úkoly
  • Konzultace s obchodníky
  • Podpora vedení společnosti

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Praxi min. 3 roky
  • Znalost podvojného účetnictví, přiznání DPH, výkazů Intrastat a mezd
  • Znalost ekonomického systému ABRA vítána

Nabízíme:

  • Práci na IČO nebo zaměstnanecký poměr na částečný úvazek
  • Pololetní odměny
  • Místo výkonu práce: Měšice u Prahy

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3693763  Datum zveřejnění: 13.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.