Řidič MKD

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost BRETH TRANS s.r.o., která pro své zákazníky zajišťuje mezinárodní kamionovou dopravu, hledáme vhodné kandidáty na pozici ŘIDIČE MKD.

Náplň práce:

  • přeprava zboží do zemí EU (tahače Volvo s chladírenským návěsem)

Požadujeme:

  • řidičský průkaz skupiny C, E
  • profesní osvědčení
  • zdravotní způsobilost dle zákona (dopravně-psychologické vyšetření)
  • loajální a flexibilní přístup k práci
  • praxe v MKD vítána

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní, prosperující dopravní společnosti s dlouholetou tradicí (od 1994)
  • práce na HPP
  • měsíční čistá mzda okolo 50 000 Kč (dle rozsahu provedené práce)
  • velice zajímavé finanční ohodnocení, příplatky, odměny
  • solidní jednání
  • řádné zaškolení
  • moderní vozový park – spolehlivé vozy VOLVO (automat)
  • pro držitele řidičského oprávnění sk. C možnost rozšíření na skupinu CE
  • nástup možný ihned / dohodou
  • kanceláře: Praha 5, stanoviště vozidel: Praha 5 a Pardubice

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3709864  Datum zveřejnění: 4.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.