Obchodní konzultant/ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zavedený obchod s užitým uměním – starožitnostmi, který má tradici přes dvacet pět let, umístěný v samotném centru města, hledá do svého kolektivu zkušené OBCHODNÍ KONZULTANTKA, či KONZULTANT. Naší hlavní doménou je prodej šperků, drahých kamenů, hodinek, ale nabízíme také široký sortiment starožitností.

Pokud se přidáte do našeho teamu, tak Vám nabídneme:

  • velmi atraktivní a zajímavou práci v centru Prahy
  • možnost se neustále učit novým věcem ve velmi pestrém odvětví
  • velmi příjemné pracovní prostředí v rodinném kolektivu
  • dostanete možnost aktivně ovlivnit výši svého platu
  • budete mít možnost flexibilní pracovní doby
  • nadstandardní platové ohodnocení

Ideálním kandidátem budete, pokud budete splňovat následující:

  • budete časově flexibilní
  • ovládáte hovorovou angličtinu, případně jiný cizí jazyk
  • jste kreativní
  • máte dobré obchodní schopnosti a schopnost našim zákazníkům poradit
  • dobré vyjadřovací schopnosti
  • příjemné vystupování a prozákaznická orientace
  • budete ovládat práci s PC a internetem

Velikou výhodou by pak bylo, pokud máte:

  • pracovní zkušenost v tomto odvětví – šperky, drahé kameny, hodinky, starožitností, případně jiné luxusní zboží
  • zájem o obor, široký rozhled, chuť se neustále vzdělávat

Přijďte k nám, staňte se členem našeho týmu a získejte možnost se učit zajímavý obor od těch nejlepších! Těšíme se na zaslání vašeho životopisu!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3714379  Datum zveřejnění: 11.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.