Pracovník v geologickém průzkumu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Tachlovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, podnik, který provádí inženýrsko-geologické průzkumy, stavebně-technologické vrty, hydro-geologické průzkumy a odborné konzultace, hledáme kandidáty na pozici Pracovník v geologickém průzkumu na vrtných soupravách.

Náplň práce:

  • práce v terénu ve skupině dvou a více pracovníků
  • řízení strojního zařízení vrtných souprav, montáž a jejich stěhování
  • manipulace s vrtným nářadím na pracovišti
  • řešení nastalých záležitostí s nadřízeným

Požadujeme:

  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • manuální zručnost
  • řidičský průkaz sk. B, C
  • časová flexibilita
  • samostatnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • práci v zavedené společnosti
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • možnost zajištění ubytování zdarma v areálu společnosti
  • v případě, že máte jen řidičský průkaz sk. B je možné si kvalifikaci sk. C doškolit
  • placené přesčasy, pracovní vybavení
  • nástup možný okamžitě po domluvě
  • výkon práce: dle zakázek v rámci ČR
  • místo výkonu práce: Tachlovice – (Praha – Z)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3726880  Datum zveřejnění: 29.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.