Software vývojář / Software inženýr

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je tradičním výrobcem, dodavatelem a provozovatelem monitorovacích, řídicích a informačních systémů pro energetiku, průmysl, dopravu a telekomunikace, hledáme vhodného kandidáta na pozici Software vývojář/ Software inženýr.

Náplň práce:

  • Analýza technických problémů a potřeb zákazníků
  • Návrhy řešení modulů pro monitorovací, řídící a informační systémy
  • Vytváření software pro komunikace, zpracování dat a uživatelské rozhraní

Požadujeme:

  • Bc. nebo Mgr. Titul – zaměření na IT a počítače výhodou
  • Pokročilá znalost některého z programovacích jazyků C++, C#, Java
  • Všeobecná znalost dalších programovacích jazyků a technologií
  • Základy systémového programování pro Windows a Linux
  • Alespoň pasívní znalost angličtiny

Nabízíme:

  • Spolupráci jak na hlavní pracovní poměr, tak na živnostenský list.
  • Zaměstnání i pro absolventy bakalářského studia
  • Uplatní se i studenti, kterým pomůžeme nalézt témata pro jejich bakalářské a diplomové práce
  • Stabilizovaná domácí firma
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na důchodové a životní pojištění¨
  • Řadu dalších benefitů
  • Místo výkonu práce: Praha 8

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3732074  Datum zveřejnění: 5.8.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.