Junior konzultant IT podpory

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - západ - Rudná
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na poskytování komplexních IT produktů a servisu pro firemní klientelu, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Junior konzultant IT podpory.

Náplň práce

  • Řešení zákaznických požadavků (po telefonu, mailu)
  • Komunikace s třetími stranami (dodavatelé) v případě řešení HW/SW/network problémů
  • Tvorba reportů ohledně poskytování stavu řešení incidentů
  • Kompletní správa IT prostředí zákazníka zejména instalace, konfigurace a správa HW stanic, sítí apod.
  • Výjezdy k zákazníkům a řešení lokálních požadavků např. drobné opravy kabeláží, instalace tiskáren a PC v místě apod.

Požadujeme:

  • Znalost systémů Windows 7/8/10, MS Office
  • Znát uživatelské prostředí a umět ho nakonfigurovat (tiskárny, zálohování stanic apod.)
  • Výhodou je základní znalost Windows Server 2008/2012/2016, a Linux
  • Komunikativnost při podpoře s běžnými uživateli
  • Spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Příjemné a klidné prostředí v nových kancelářích
  • Možná spolupráce na plný úvazek (OSVČ, HPP) nebo zkrácený (alespoň 3 dny v týdnu)
  • Profesní rozvoj a vzdělávání
  • Nástup možný ihned/ dle domluvy
  • Pozice je vhodná i pro absolventy
  • Pracoviště: Rudná u Prahy (bezproblémové parkování)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3734279  Datum zveřejnění: 7.8.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.