Mistr skladu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Vyškov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která má za sebou více než sedmdesátiletou historii a je i dnes, poměrně unikátně, stále rodinným podnikem a působí na českém trhu již 25 let, hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Mistr skladu.

Náplň práce:

  • řízení kolektivu skladníků
  • krátkodobé/dlouhodobé plánování zdrojů pro zajištění chodu skladu
  • roční pohovory a motivace skladníků
  • optimalizace činností ve skladu, podílení se na optimalizaci systému zásobování výroby materiálem
  • koordinace servisu manipulační techniky
  • podílení se na aktivitách vyplývajících ze stanovených ročních akčních plánů
  • správa dat v informačním systému SAP
  • účast na plánování výroby
  • optimalizace skladových zásob
  • organizace a provádění inventur
  • spolupráce s kolegy v sesterských firmách,
  • příprava podkladů pro hodnocení skladu (analýzy, grafy, atd.)
  • spolupráce s ostatními pracovníky výrobního oddělení při zajišťování plynulosti výroby
  • objednávání materiálů, kontakt s dodavateli a odběrateli, skladem, ostatními odděleními
  • zajištění dalších nezbytných úkolů dle dohody s nadřízeným pracovníkem
  • zodpovídá za dodržování pravidel BOZP a environmentálních zásad

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušenost s vedením týmu zaměstnanců
  • schopnost aktivní komunikace v AJ (email, telefon, denní komunikace)
  • průkaz VZV je výhodou
  • znalost práce na PC (MS excel, znalost SAP je výhodou)
  • ŘP sk. B
  • komunikativnost a schopnost vést lidi a být leadrem

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • zázemí mezinárodní společnosti, pro níž zaměstnanci nejsou jen čísly na seznamu lidských zdrojů
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • hrazené kurzy angličtiny
  • podporu Zaměstnanecké nadace v tíživých situacích, při studiu dětí, apod.
  • 1× týdně volný vstup do aquaparku a na cvičení či fitness
  • obědy za 20 Kč
  • příměstské tábory v areálu firmy, posezónní večírek, vánoční dárky, výlety, family days, a řadu jiných benefitů
  • místo výkonu práce Vyškov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3743119  Datum zveřejnění: 19.8.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.