Marketing Manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 65 000 Kč/měsíc50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou společnost v oblasti výroby a prodeje hraček, hledáme nového kolegu / kolegyni s kreativním přístupem a chutí věnovat se pracovním projektům i svému osobnímu růstu na pozici Marketing Manager.

Náplň práce:

  • Vývoj a exekuce efektivních marketingových aktivit (ATL a BTL) včetně mediálního plánování, analýzy účinnosti kampaní a reportingu
  • Identifikování a řízení příležitostí na místním trhu
  • Zpracovávání strategického plánu pro Českou republiku a Slovensko
  • Plánování portfolia – uvedení vhodných a potenciálních produktů na CZ/SK trh
  • Příprava prezentací
  • Tvorba ceníku a katalogu
  • Zpracování Trade Marketingových aktivit
  • Komunikace se zákazníky – katalogy / letáky, online podklady, atd.
  • Vývoj POS materiálů
  • Analýzy prodejů

Zkušenosti / požadavky:

  • Vysokoškolské / univerzitní vzdělání
  • Praxe na podobné marketingové pozici min. 2 roky
  • Analytické a prezentační schopnosti
  • Výborný všeobecný přehled a povědomí o hračkářském trhu (výhodou)
  • Angličtina slovem i písmem
  • Německý jazyk (výhodou)
  • Ochotu cestovat / flexibilitu
  • Počítačové znalosti: Microsoft Windows, Excel, Power Point - pokročilý

Nabízíme:

  • Zajímavá práce v prosperující společnosti
  • Finanční ohodnocení 50 000 Kč – 65 000 Kč
  • Zajímavý balíček benefitů
  • Mobilní telefon, notebook
  • Práci na HPP
  • Místo výkonu práce: Praha 8 - Karlín

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3749974  Datum zveřejnění: 28.8.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50 000 - 65 000 Kč/měsíc50000 Kč/měsíc