Projektant dopravních staveb - Brno

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, který má hlavní činností architektonické a projekční činnosti, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant dopravních staveb.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vypracování dílčích částí projektů
  • Kreslení jednotlivých příloh projektů nebo jejich částí
  • Provádění nutných výpočtů
  • Zpracovávání zadaných částí výkazů výměr, kubatur a jiných definovaných přehledů
  • Účast na měřeních, průzkumech v terénu a jednáních dle rozhodnutí nadřízených pracovníků
  • Kompletace určených částí dokumentace
  • Zajištění nutné obstaravatelské činnosti dle instrukcí nadřízených pracovníků
  • Práce v CAD systémech a dalším SW dle specializace projektanta

POŽADUJEME:

  • SŠ stavební, VŠ - obor Dopravní stavby - výhodou
  • Praxe na obdobné pozici – výhodou (dle skutečné praxe možnost zařazení na vyšší pozici Samostatný projektant)
  • Autorizace v oboru – výhodou (v případě kombinace autorizace a potřebného počtu let skutečné praxe možnost zařazení na vyšší pozici Zodpovědný projektant až Vedoucí projektant)
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Word, Excel)
  • Znalost programů Autodesk, AutoCAD
  • Znalost programů Civil 3D, Roadpac - výhodou.
  • Vhodné i pro absolventy

NABÍZÍME:

  • Práci na HPP ve stabilní české společnosti se 27 – letou tradicí v oboru.
  • Motivující platové ohodnocení dle zkušeností a schopností (fix + kvartální bonusy)
  • Koncoroční bonus
  • Služební vůz pro pracovní účely
  • Firemní mobil
  • Placené volno mezi svátky
  • Investiční životní pojištění
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Vstupy do Wellness, na bazén
  • Možnost získání autorizace (dotované zaměstnavatelem)
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost zaměstnanecké půjčky – bez úroků
  • Finanční odměny k životním událostem (svatba, nar. dítěte, jubileum)
  • 3 x Sickday
  • Možnost rychlého karierního postupu (šikovní adepti postupuji velmi rychle)
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3756917  Datum zveřejnění: 6.9.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.