Online marketingový/á specialista/ka / PPC

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která provozuje internetový obchod s přírodní a bio kosmetikou, eko drogerií, zero waste a jinými produkty do domácnosti, hledáme vhodné kandidáty na pozici Online marketingový/á specialista/ka / PPC.

Pracovní náplň:

  • Správa PPC / RTB kampaní.
  • Vytváření strategií a hledání cest, jak dosáhnout nastavených cílů.
  • Nastavení, optimalizace a vyhodnocování cílů a výsledků kampaní.
  • Pravidelný reporting výsledků.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání.
  • Zkušenosti na pozici PPC specialista minimálně 1 rok.
  • Znalost práce v Google Ads, Sklik, Adform, Doubleclick.
  • Zájem o analytiku (znalost práce v Google Analytics, DataStudio a v dalších online nástrojích vítána).
  • Orientaci v oblasti online marketingu.
  • Praktické zkušenosti s dalšími nástroji online marketingu výhodou (SEO, linkbuilding, PPC, e-mailingové kampaně, správa kampaní na sociálních sítí, PR aktivity, bidování v cenových porovnávačích).
  • Kreativní myšlení s analytickým základem, schopnost rychle se přizpůsobit měnícím se podmínkám.
  • Komunikativnost, flexibilita, spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost ke svěřeným úkolům.
  • Chuť nadchnout se pro práci a dělat to, co mne baví, protože není nic důležitějšího.

Nabízíme:

  • Spolupráce na HPP nebo ŽL
  • Možnost nástupu ihned/dohodou
  • Místo pracoviště Praha 2 – Vinohrady

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3764544  Datum zveřejnění: 16.9.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.