Chef de partie

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, luxusní hotel, který se nachází na Malé straně a je součástí Marriott International – přední světové společnosti působící v oblasti hotelnictví s více než 7000 hotely po celém světě, hledáme vhodné kandidáty na pozici Chef de Partie.

V hotelové restauraci je kladen důraz především na moderní gastronomii ve spojení s lokálními surovinami.

CO BY TI NEMĚLO CHYBĚT:

  • - Chef de Partie je zodpovědný za svoji sekci i za to, že tým, který má na starosti, má jasné instrukce a dělá, co má. Ideálně hledáme někoho, kdo to umí s masem a rybami, ale uplatnění u nás najdeš i pokud jsi dobrý přílohář. Na tuto pozici potřebujeme, abys měl/a alespoň 3 roky praxe, schopnost rozhodovat a zvládat stres, nadšení pro obor i smysl pro týmovou práci.

A CO MŮŽEME NABÍDNOUT MY:

  • To, co občas nebývá zvykem, je zde normou – pracovní smlouva na celou výplatu, nikoliv na minimální mzdu, výplata včas, dovolená…
  • Dobře vybavená kuchyně
  • Předplacená platební karta Benefit Plus (Cafeteria systém)
  • MultiSport karta
  • Bezplatné stravování
  • Dodávané potraviny a suroviny za zvýhodněné ceny
  • Slevy na ubytování a služby v hotelech řetězce Marriott po celém světě pro zaměstnance a jejich rodiny
  • Dny volna navíc
  • Rozpis směn na měsíc dopředu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • A mnoho dalšího...
  • Místo výkonu práce: Praha 1 - Malá Strana

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3765298  Datum zveřejnění: 17.9.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.