Koordinátor/ka pro online marketing (vhodné pro absolventy)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Nupaky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je největším zásilkovým obchodem v oblasti obalových materiálů v Evropě, hledáme vhodné kandidáty na pozici Koordinátor/ka pro online marketing (vhodné pro absolventy).

Náplň práce:

  • Komplexní péče o webovou stránku společnosti (pro ČR a SR)
  • Návrh, koordinace a monitoring Google Ads a Sklik kampaní s externí agenturou
  • Vyhodnocování kampaní v Google Analytics
  • Plánování, sledování a reporting obchodních cílů webu
  • Plánování a briefing nových funkcionalit a online projektů
  • Optimalizace SEO textu
  • Technická podpora pro uživatele webu
  • Kontrola dodržování rozpočtu a faktur
  • Koordinace pro ČR a SR

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání (ekonomika / marketing / komunikace)
  • Praktické zkušenosti z oblasti online marketingu min. 2 roky výhodou
  • Znalost Google Ads, Google Analytics a Sklik, velmi dobré znalosti balíčku MS Office
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni (emailová a telefonická komunikace na denní bázi)
  • Samostatnost, přesnost, pečlivost
  • Proaktivita a pozitivní postoj
  • Orientace na výsledek

Nabízíme:

  • Zaškolení
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Práce na plný úvazek, pracovní smlouva
  • 1 x týdně zdravá snídaně
  • Příspěvek na stravování
  • Týmové akce
  • MultiSport karta
  • Jazykové kurzy
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Nupaky (Praha - Východ)

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3765299  Datum zveřejnění: 17.9.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.