Junior Key Account Manager - Retail

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která je silným hráčem a významným hybatelem na trhu vlasové kosmetiky a kosmetických doplňků, hledáme vhodné kandidáty na pozici Junior Key account managera/ky pro retail.

Náplň práce:

  • Udržování dlouhodobých dobrých vztahů se stávajícími klienty a získávání klientů nových
  • Osobní prezentace produktů, příprava a zajištění listingu nových výrobků u zákazníků ve spolupráci s nadřízeným manažerem
  • Budování povědomí o značkách a podpora marketingových aktivit ve spolupráci s ostatními členy týmu
  • Příprava cenových nabídek a kooperace při příjmu objednávek
  • Příprava a plánování motivačních programů pro vedoucí jednotlivých prodejen a jejich zaměstnanců
  • Práce s interním CRM systémem
  • Úzká spolupráce s ostatními členy týmu na dosahování prodejních výsledků
  • Další ad hoc úkoly a pravidelný report nadřízenému

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • Schopnost vyjednávání a komunikace s klienty
  • Znalost práce na PC (MS Office – zejména Excel)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (e-mailová a telefonická komunikace), německý jazyk výhodou
  • Schopnost samostatně plánovat své aktivity vedoucí k dosažení měsíčního/ročního cíle
  • Samostatnost, ale i schopnost práce v týmu
  • Řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti s mladým dynamickým týmem kolegů
  • Práce na HPP (příp. IČO)
  • Mzdové ohodnocení složené z fixu a variabilní částky (bonusy, prémie)
  • Notebook, mobilní telefon
  • Stravenky
  • Nástup možný dohodou
  • Moderní kanceláře – Praha 8 - Karlín

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3765300  Datum zveřejnění: 17.9.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.