Junior technický koordinátor – OC nový Smíchov

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost a evropského lídra v oblasti obchodních center, spravujícího v rámci ČR pětihvězdičkové OC Nový Smíchov a OC Plzeň Plaza, hledáme do týmu ředitelství OC Nový Smíchov vhodné kandidáty na pozici Junior technický koordinátor OC NOVÝ SMÍCHOV.

Jste-li absolventem či studentem vysoké školy technického směru, pak je to právě pro vás skvělá příležitost. V úzké spolupráci s technickým ředitelem OC Nový Smíchov budete získávat cenné zkušenosti v oblasti řízení prestižního obchodního centra v centru Prahy. Stanete se tak součástí sedmičlenného týmu, kdy Vaším hlavním úkolem bude pečlivé vedení administrativní technické agendy a zastupování Technického ředitele ve vztahu k našim obchodním partnerům, našim nájemců a úřadům.

Vaší náplní práce bude:

  • Vedení evidence projektové, stavební a technické dokumentace centra
  • Zadávání dat do SAP a dalších interních aplikací pro správu rozpočtu
  • Vkládání dat do MS EXCEL s využitím kontingenčních tabulek
  • Příprava podkladů pro krátkodobý a dlouhodobý plán údržby a/nebo renovace centra
  • Koordinace dodavatelů zajišťujících: úklid, údržbu a ostrahu
  • Příprava podkladů k výběrovým řízením
  • Kontrola revizních zpráv
  • Koordinace realizací stavebních prací
  • Participace na implementaci nových technologií

Co Vám nabídneme:

  • Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodlužení na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky 110 Kč
  • Benefit card 1000 Kč
  • Multisport kartu
  • Penzijní připojištění
  • Individuální kurz AJ
  • Telefon, notebook
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Sickdays
  • Občerstvení na pracovišti
  • Nástup možný IHNED
  • Místo práce Praha Smíchov

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Pokročilou znalost MS Office (zejména MS Excel) a základy práce s Autocad
  • Zkušenost se systémem SAP výhodou

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3769603  Datum zveřejnění: 23.9.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.