Obchodní zástupce – potravinářský průmysl

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem strojů pro potravinářský průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce.

Náplň práce:

  • Prodej potravinářských strojů
  • Poskytování podpory stávajícím zákazníkům
  • Vytváření nového portfolia zákazníků
  • Příprava smluv a zpracování nabídek
  • Vzdělávání se v oboru strojního zpracování masa a výroby masných produktů

Požadujeme:

  • Min. SŠ s maturitou v oblasti obchodu
  • Praxe v oboru prodeje v potravinářském průmyslu alespoň 2 roky
  • NJ/AJ alespoň na úrovni B2
  • Časová flexibilita, ochota cestovat a učit se, schopnost příjemného vystupování a komunikace s klienty

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • Služební auto, služební mobil, služební notebook
  • Praha, ČR, SR

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3769608  Datum zveřejnění: 23.9.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.