R2R Coordinator CZ+SK / Účetní a reportingový specialista

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je světovým lídrem ve výrobě a prodeji práškových barev, hledáme vhodné kandidáty na pozici R2R Coordinator CZ+SK / Účetní a reportingový specialista.

Hlavní odpovědnosti:

  • Vedení účetnictví v souladu se zákonnými a firemními požadavky, účtování dokladů do hlavní knihy
  • Zpracování měsíční účetní závěrky a skupinového reportingu v HfM
  • Metodické řízení účtování a navazujících procesů v souladu s platnou legislativou
  • Zodpovědnost za daňovou agendu (procesy, komunikace s daňovým poradcem, podávání daňových přiznání k DPH, příprava podkladů pro DPPO, komunikace s FÚ)
  • Zodpovědnost za statutární audit společnosti, komunikace s auditory
  • Transfer pricing
  • Vytváření, aktualizace a administrace interních účetních směrnic
  • Komunikace s obchodními partnery a státními institucemi

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Anglický jazyk slovem i písmem na pokročilé úrovni podmínkou
  • Znalost SAP
  • Alespoň 5 let praxe na obdobné pozici (účetnictví & reporting)
  • Praktické zkušenosti z oblasti spolupráce s centrem sdílených služeb – kontrola a nastavení procesů, spolupráce na zlepšování procesů napříč společností
  • Praktická znalost účetních a daňových předpisů (českých i IFRS)
  • Pokročilou uživatelskou znalost MS Office
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Analytické a strategické myšlení, schopnost stanovit si priority a přijímat rozhodnutí
  • Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

  • Samostatnou, pestrou a perspektivní práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Práci na hlavní pracovní poměr – pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Odpovídající finanční ohodnocení, pravidelnou roční evaluaci mzdy
  • Závodní stravování (oběd 25Kč nebo stravenky)
  • Roční bonus dle stanovených kritérií
  • Zaměstnanecké benefity jako např. příspěvek na penzijní připojištění 700,-Kč/měsíc a 50 % na pojistku odpovědnosti z výkonu povolání
  • Místo výkonu práce: Praha

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3784806  Datum zveřejnění: 11.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.