Odborný prodejce - krmiva

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, obchodní společnost dodávající na český trh produkty předních světových výrobců krmiv a krmných aditiv, hledáme nového kolegu na pozici Odborný prodejce – krmiva.

Náplň práce:

  • Oslovení nových zákazníků
  • Poskytování odborného servisu
  • Realizace obchodních jednání
  • Evidence historie zákazníka v CRM
  • Realizace obchodních případů
  • Zvyšování své odborné kvalifikace a odbornosti, účast na odborných školeních
  • Samostatné plánování a organizace pracovního času

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání zemědělského směru
  • AJ na komunikativní úrovni (interní komunikace, školení)
  • Znalost výživy hospodářských zvířat (monogastry i polygastry)
  • Prodejní zkušenosti v oboru výhodou
  • ŘP sk. B a ochotu cestovat
  • Uživatelská znalost MS Office a CRM

Nabízíme:

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Práci na HPP
  • Služební automobil i k soukromým účelům, NB, mobil
  • Sick days, týden dovolené navíc
  • Multisport karta
  • Stravenky
  • Reálná možnost růstu na manažera obchodu
  • Místo výkonu práce: Praha, Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3787178  Datum zveřejnění: 15.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.