Servisní technik - vhodné pro absolventy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se protipožárními a bezpečnostními systémy, hledáme nového kolegu na pozici Servisního technika - vhodné pro absolventy.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Opravy, seřizování, údržba a zkoušení elektrických, elektromechanických a elektronických částí instalovaných bezpečnostních technologií u klientů
  • Vykonávání úkonů v rámci celé ČR
  • Jedná se o: elektrická požární signalizace, evakuační rozhlas a další bezpečnostní technologie

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání případně výuční list v oboru elektro (případně mechanik, mechatronik, elektronik – výhodou)
  • Ochotu cestovat a časovou flexibilitu
  • Týmovou spolupráci
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • ŘP skupiny B
  • Trestní bezúhonnost
  • Praxe v oboru – výhodou
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. §5,6 - výhodou
  • Znalost systému EPS, EZS (PZTS), EVAK - výhodou
  • Základní znalost AJ – výhodou

NABÍZÍME:

  • Zajímavou práci na HPP ve stabilní české firmě s 25 -letou tradicí na trhu
  • Motivující platové ohodnocení (fix + bonusy)
  • Možnost využití firemního vozidla i pro soukromé účely
  • Firmou hrazené volání
  • Notebook
  • Proplácení nadčasů
  • Příspěvek na dovolenou
  • Diety v případě služebních cest
  • Možnost karierního postupu
  • Odborné zaučení a podporu kolegů
  • Pravidelné odborné vzdělávání
  • Firmou hrazené jazykové vzdělávání
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Zázemí firmy rodinného typu
  • Nástup – dle dohody
  • Vhodné i pro absolventy
  • Místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis a my Vás budeme v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3795940  Datum zveřejnění: 25.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.