Servisní technik - ČR, Rakousko, Maďarsko

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která dodává kompletní sortiment strojů a zařízení pro dělení a přípravu materiálu, hledáme nového kolegu na pozici Servisní technik – ČR, Rakousko, Maďarsko.

Náplň práce:

  • Servis zařízení u klientů po celé ČR, Rakousku a Maďarsku
  • Řešení dotazů a servisních závad s klientem i na dálku (telefon, mail, internet)
  • Pravidelný kontakt s výrobními závody v NJ nebo AJ (Německo, Holandsko)
  • Návštěvy mateřských závodů
  • Odevzdávání, instalace, zavádění a oživování zařízení u klienta
  • Objednávání náhradních dílů
  • Vedení servisní administrativy

Požadujeme:

  • Vyučení nebo SŠ vzdělání technického směru (obor elektro výhodou)
  • Praxi se servisem strojů a zařízení
  • Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni, znalost anglického jazyka výhodou
  • Ochotu cestovat v rámci servisů a instalací
  • Časovou flexibilitu
  • ŘP sk. B
  • Vyhlášku č. 50 výhodou, nikoliv podmínkou
  • Uživatelskou znalost PC
  • Spolehlivost
  • Dobré komunikační schopnosti a prozákaznický přístup

Nabízíme:

  • Práci na HPP ve stabilní mezinárodní firmě se 130 letou tradici v oboru
  • Prostředí menšího přátelského kolektivu
  • Zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností
  • Služební vůz i pro soukromé účely, notebook, mobil
  • Úvodní školení a pravidelné odborné školení vícekrát do roka v zahraničí
  • Roční odměny dle pracovních výkonů
  • Příspěvek na stravování
  • Hrazená jazyková školení
  • Diety v rámci delších výjezdů
  • Nástup možný ihned
  • Sídlo společnosti: Brno

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3799115  Datum zveřejnění: 30.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.