Jazykový špecialista produktového obsahu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany, Topoľčany, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· Validácia správnosti prekladov popisov produktov z angličtiny
· Zodpovednosť za produktový obsah internetového obchodu
· Práca v medzinárodnom tíme špecialistov
· Spolupráca s obchodným týmom

· Prácu v nadnárodnej firme s možnosťou kariérneho rastu
· Zaujímavé platové ohodnotenie na zákl. skúseností a schopností
· Koncoročné bonusy na zákl. vlastných výkonov a výsledku celej firmy
· 5 týždňov dovolenky
· Flexibilnú pracovnú dobu
· Odborný tréning a kurzy v rámci sortimentu
· Jazykové kurzy hradené zamestnávatelom
· Príspevok na stravovanie
· Notebook
· Moderní pracovní nástroje
· Vhodné pro absolventy

Miesto výkonu práce: Topolčany

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Najväčší európsky distribútor náhradných dielov pre poľnohospodárstvo, les a záhradu a OEM.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

· Výbornú znalosť slovenčiny a pokročilú znalosť anglického jazyka (slovom i písmom)
· Produktovú znalosť poľnohospodárstva alebo technických odborov - výhodou, nie podmienkou
· Schopnosť samostatnej práce a zároveň komunikácie v medzinárodnom týme
· Precíznosť, vysokú mieru organizácie vlastnej práce
· Základnú znalosť MS Excel, Outlook

Sme spoločnosť zaoberajúca sa vyhľadávaním kandidátov, pracovný portál, personálne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
ID: 3799441  Datum zveřejnění: 30.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiac