Zkušební - vývojový technik/technička

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň-město, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, úspěšnou strojírenskou firmu, která se v Plzni zabývá výrobou zařízení pro filmový a televizní průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici Zkušební - vývojový technik/technička.

Náplň práce:

  • Oživování a nastavování stejnosměrných pohonů malého výkonu (do 1000 W)
  • Servis u zákazníků
  • Zahraniční služební cesty

Požadavky:

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru (vhodné i pro absolventy)
  • Znalost problematiky pohonů, regulační techniky a analogových regulátorů
  • Znalost AJ (alespoň částečná)
  • Znalost programování jazyka C++, Linux výhodou
  • Zkušenosti s DSP
  • Samostatnost při řešení problémů, časová flexibilita

Nabízíme:

  • Zázemí prosperující společnosti
  • Dobré pracovní a platové podmínky
  • Zaměstnanecké výhody (stravenky, týden dovolené navíc)
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3806238  Datum zveřejnění: 8.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.