Asistentka servisu / recepční

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se již 21 let zabývá prodejem a servisem osobních a užitkových vozidel, hledáme vhodného kandidáta na pozici Asistentka servisu / recepční.

Popis pracovní pozice:

  • správa administrativní a organizační agendy vedení společnosti
  • tvorba pozitivní image a dobrého jména společnosti
  • spolupráce na trvalém zlepšování vnitřních procesů
  • oslovování zákazníků
  • dodržování předepsaných standardů Mercedes-Benz
  • vyřizování a přepojování telefonických hovorů pro pracovníky servisního oddělení
  • znalost a zdokonalování se v cizím světovém jazyce (anglický nebo německý jazyk, oba výhodou)

Profil kandidáta:

  • SŠ vzdělání
  • velmi dobrá znalost práce s PC (Microsoft Office, internet)
  • časová flexibilita
  • praxe v administrativě
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost
  • silná zákaznická orientace, příjemné vystupování
  • znalost AJ/NJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • zajímavou práci v moderním autoservisu
  • novou příležitost pro seberealizaci
  • prostředí prémiové značky
  • stravenky
  • slevy na firemní výrobky a služby
  • místo výkonu práce: Praha - Karlín

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3811550  Datum zveřejnění: 15.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.