Projektant dopravních a leteckých staveb

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá projektováním dopravních a pozemních staveb se specializací na letecké stavby hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant dopravních a leteckých staveb.

Náplň práce:

  • Zpracování projektů silničních staveb
  • Spolupráce se specialisty subdodavateli
  • Vytváření projektové dokumentace
  • Autorský dozor stavby
  • V případě delší praxe i projednávání s investory a úřady

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ve stavebním oboru - dopravní, silniční stavitelství
  • Praxe v oboru výhodou
  • Základní znalost AJ výhodou
  • Uživatelská znalost Word, Excel
  • Uživatelská znalost AutoCad nebo Microstation, Word, Excel

Nabízíme:

  • Práce na HPP
  • Benefity: stravenky 110,- Kč
  • dovolená 5 týdnů
  • Místo výkonu práce: Praha 11

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3814235  Datum zveřejnění: 19.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.